Spotkanie modowe z inspiracjami tworzonymi przez Vintage.Hoarder

Bardzo cieszy nas fakt, gdy jesteśmy oznaczani przez naszych klientów w postach.

Dzięki temu udało nam się zauważyć niezwykłą osobowość z którą postanowiliśmy się skontaktować.

Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu.

  

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pani profilu na Instagramie, bo jest w tym coś niezwykłego, coś co wciąga. Proszę opowiedzieć coś o sobie.

”Jestem Ania aka Vintage.Hoarder. Od lat kocham kino i modę, w szczególności lata 60te I 70te. Uzbierałam już taką kolekcje ubrań, że ledwo mi się mieszczą w mieszkaniu. Jednak, nie przestanę dalej szukać moich skarbów. Uwielbiam znajdować zniszczone ubrania, naprawiać je oraz dawać im drugie życie, to bardzo satysfakcjonujące”

Skąd czerpie Pani inspiracje?

”Inspiracje czerpię zazwyczaj z oglądania zdjęć ulicznych z tamtych lat. Wydaje mi się że to najlepszy sposób na poznanie danej dekady i zdobywanie pomysłów na swoje stylizacje.”

Jak długo zajmuje się Pani stylizacją?

”To już chyba z 10 lat od kiedy siedzę w starych ubraniach. Pamiętam jak po szkole biegałam do lumpeksu z przyjaciółką szukać swoich perełek. Pamiętam też, jak walczyłyśmy o jedną rzecz i pamiętam ten stres, związany z tym która z nas znajdzie coś pierwsza.”

Jakie lata są dla pani szczególnie inspirujące?

”Jak już wcześniej mówiłam kocham lata 60te oraz 70te, uwielbiam wzory i kolory tamtych lat. Moda wydaje się być tak szalona i wolna. Kiedyś uwielbiałam lata 90te, dość ciemne lata 90te, jednak brakowało mi tego koloru wcześniejszych dekad. W 60s i 70s czuje się najbardziej sobą.”

Jakie ma pani plany na przyszłość związane ze stylizacjami Vintage?

”Moją miłość do ubrań, przekładam również na film i planuje zostać kostiumografem filmowym. Byłam już na kilku planach jako kostiumograf. To jest coś, co kocham robić.”

 

Życzymy sukcesów na przyszłość i wierzymy, że Pani marzenia się spełnią, gdyż uważamy, że pani talent I zaangażowanie są niezwykłe. Dziękujemy, za ten krótki wywiad.