toggle menu
toggle menu

Marka TEXTILE house funkcjonuje na rynku europejskim od 15 lat.

W Polsce pierwszy sklep został otwarty w 2008 roku. W chwili obecnej posiadamy 6 sklepów na terenie Górnego Śląska i Małopolski. Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości odzieży używanej – second hand.

Dlaczego odzież używana?

  • Rozsądna cena

    Powodów jest wiele. Za rozsądną cenę w naszych sklepach można kupić wysokojakościową odzież, torebki, buty oraz tekstylia. W naszych sklepach odzież wpisuje się w najnowsze trendy, które w Polsce dopiero zaczynają być modne. W sprzedaży są unikatowe ubrania znanych marek w atrakcyjnych cenach.

  • Towary są starannie wyselekcjonowane

    Główna siedziba naszej grupy mieści się w Bratysławie – tam też mamy prężnie działającą sortownię, dzięki której mamy pewność, że odzież, która trafia do naszych sklepów, spełnia wszystkie nasze standardy jakościowe. Towary w naszych sklepach są starannie wyselekcjonowane.

  • Nasza marka

    Naszą markę TEXTILE house charakteryzuje elegancki wygląd sklepów i wysokie standardy ekspozycji towaru. Każda sztuka odzieży jest eksponowana na wieszaku i posiada swoją indywidualną cenę. Nie prowadzimy sprzedaży w oparciu o wagę towaru, co odróżnia nas od konkurencji oraz świadczy o wysokiej jakości sprzedawanej odzieży.

Nasze sklepy